pardis real estate ihomepardis

خدمات

خدمات مشاوره خرید ملک در پردیس

 

خدمات قبل ازخرید و فروش ملک

ارائه خدمات مشاوره

املاک آی هوم پردیس تمام سعی و تلاش ما دادن اطلاعات درست و به روزی در مورد ملک معرفی شده به شما می باشد . ما اطلاعات املاک فروشی و اجاره ای را در وب سایت قرار داده ایم اما توصیه اکید می کنیم به صورت تماس تلفنی از طریق شماره های موجود در سایت با همکاران ما تماس بگیرید تا اطلاعات کافی و توضیحات بیشتری را در اختیار شما قرار دهند تا آپارتمانهایی رامطابق با سلیقه و بودجه شما معرفی کرده و اطلاعات را در اختیار شما بگذارند.

 

بازدید از ملک

ما به خوبی این نکته را می دانیم که برای خرید ملک در پردیس و یا هرکجای دنیا صرفاٌ نمی توان به اطلاعاتی که در وب سایت ها و یا کاتالوگ ها ارائه می گردد اکتفا کرد ، به همین دلیل بازدید از املاک را برای شما تدارک دیده ایم. تور بازدید املاک ما شامل خدمات ذیل میباشد:

 

ملاقات با شما در دفتر املاک

 

مشاوره حضوری

بازدید از املاکی که از پیش انتخاب کرده اید و یا املاک مورد علاقه شما

راهنمایی در مورد خرید ملک و سرمایه گذاری در پردیس

ارائه توضیحات کامل مراحل خرید ملک

اگر در مورد روند خرید ملک در پردیس، سوالی دارید جای نگرانی نیست. ابتدا لازم می دانیم درباره بازار خرید و فروش ملک اطلاعات دقیقی را در اختیار شما قرار بدهیم و پس ازآن با توجه به خواسته شما، بهترین موارد را به شما پیشنهاد کنیم و از املاک مورد نظر شما به اتفاق بازدید کنیم و همچنین اطلاعات دقیق در اتباط با روند خرید ملک ، نحوه صدورسند و سرمایه گذاری در پردیس را در اختیار شما قرار می دهیم.

 

 

خدمات حین خرید ملک

کمک به دریافت وام مسکن در صورت تمایل شما

ممکن است شما برای خرید خانه مورد نظرتان احتیاج به استفاده از وام بانکی داشته باشید. در این صورت پرسنل مجرب ما اطلاعات دقیق درارتباط با مدارکی که مورد نیاز برای دریافت وام بانکی است و همچنین نحوه محاسبه وام بانکی را در اختیار شما قرارخواهند داد و قدم به قدم با شما همراه خواهند بود.

تهیه قرارداد فروش و کنترل سند و مراحل به نام شدن سند

بعد از اینکه ملک مورد نظر خود را انتخاب کردید، قرارداد فروش بر اساس توافق انجام شده بین خریدار و فروشنده و تعهدات طرفین آماده می گردد. به علاوه مشاورین ما سند ملک را به صورت کامل و دقیق و با کمک بخش حقوقی شرکت، کنترل می کنند که سند ملک هیج گونه مشکل احتمالی از قبیل وام، بدهی و غیره نداشته باشد. پس از بستن قرارداد و مطابق با شرایط ذکر شده در قرارداد، قرار مربوط به محضر و دفتر اسناد رسمی گذاشته می شود و روند صدور سند به نام شما انجام می پذیرد.

 

خدمات پس از خرید ملک

اجاره دادن ملک شما

اگر مایل به کسب درآمد از طریق اجاره ملکتان می باشید، میتوانیم برای اجاره دادن ملکتان به شما کمک کنیم. یکی از فعالیت های اصلی شرکت ما، اجاره آپارتمان در پردیس می باشد. ما مشتریان بسیار زیادی داریم که متقاضی اجاره کوتاه مدت و یا اجاره سالیانه آپارتمان می باشند. اگر مایل به اجاره دادن منزلتان می باشید، میتوانید از طریق مشاوره ی ما و از طریق وب سایت ما نسبت به اجاره دادن واحد خود اقدام کرده و درآمدی جداگانه داشته باشید.

معرفی مراکز خرید، رفاهی ، آموزشی و… اطراف مجتمع و مسیرهای دسترسی

 

 

سوالات متداول

مراحل خرید مسکن مهر پردیس؟

تاریخچه مسکن مهر پردیس؟

چرا سرمایه گذاری در پردیس مقرون به صرفه است؟

تاریخچه شهر پردیس؟

فاز 11 کوزو (ترکیه) ؟

 

Tags: ,