کوزو فاز 11

فاز 11(کوزو)

فاز 11 پردیس (کوزو ترکیه)

فاز 11 پردیس، مسکن مهر پردیس در ۱۴ کیلومتری شرق تهران، ضلع شمال غربی شهر پردیس در مجاورت  لواسانات قرار گرفته است. فاز 11 دارای ورودی و خروجی جداگانه به سمت تهران و رودهن می باشد.فاز ۱۱ در منطقه دره آرا که پشت لواسانات ( لواسان بزرگ) و بالای روستای کمرد که جز توابع جاجرود می‌باشد واقع شده.

فاز ۱۱ متشکل از حدود ۶۰۰ برج ۱۴ طبقه ۴ واحدی که در مجموع ۳۵۰۰۰ واحد مسکونی، در سال ۸۹ شروع به ساخت کرد و توانست در سال ۹۵ اولین واحد خود را تحویل دهد.
فاز ۱۱ دارای ۵ محله می‌باشد که اصطلاحا به هر محله زون گفت می شود.

زون 1 فاز 11

در قسمت شمالی فاز 11 قرار گرفته و دارای ۱۰۹ بلوک و ۶۴۳۱ واحد آپارتمان مسکونی می باشد.

زون 2 فاز 11

این زون قسمت جنوبی فاز ۱۱ می باشد و دارای ۱۲۶ بلوک و ۷۴۳۴ واحد  مسکونی است.

زون 3 فاز 11

زون سه در قسمت جنوبی فاز ۱۱ واقع شده و از ۱۱۱ بلوک و ۶۵۴۹ واحد آپارتمانی تشکیل شده است.

زون 4 فاز 11

این زون متشکل از ۱۱۰ بلوک می باشد که ۵۵ بلوک اولی آن در قسمت جنوبی و ۵۵ بلوک بعدی آن در قسمت شمالی قرار گرفته که دارای ۶۴۹۰ واحد آپارتمان می باشد.

زون 5 فاز 11

این زون در قسمت شمالی بوده و ۱۰۸ بلوک که ۶۳۷۲ واحد آپارتمان مسکن مهردر آن قسمت می باشد .

البته توجه داشته باشید که تعداد بلوک ها و واحدهای فوق با توجه به نقشه کل سایت فاز ۱۱ شهر جدید پردیس و شرکت عمران پردیس میباشد که احتمال تغییرات جریی در آن وجود دارد.

اولین محله تحویل شده در سال ۹۵ زون ۴ شمالی بود که با حضور وزیر راه وقت و رئیس شرکت عمران پردیس افتتاح گردید.
پس از افتتاح زون ۴ شمالی فاز ۱۱، اسم این محله را محله ایرانشهر گذاشتند. پس از افتتاح زون ۴، نوبت به زون ۵ رسید که پس از افتتاح زون ۵ اسم این محله را محله آرمانشهر گذاشتند  شهردار این محله را مشخص کردند. سپس زون 4 جنوبی افتتاح گردید.
در بهار سال 99 زون 1 نیز افتتاح گردید .
تحویل زون ۳ و زون ۲ امید می رود تا پایان سال ۹۹ به اتمام برسد.

امکانات واحدها

تمامی واحد‌های فاز ۱۱ دارای نقشه می باشند که همگی واحد‌ها ۸۷ متر ۲ خواب دارای پکیج ، کولر ، کف سرامیک ، پنجره‌های ۲ جداره ، شیر آلات ، ۲ لاین آسانسور(یک لاین مخصوص باربری) ، انباری(داخل واحد) ، پارکینگ ، گیت نگهبانی ، پله‌های اضطراری ، سیستم اتفا حریق ، سیستم اعلام حریق و درب ضد سرقت .
هر برج در فاز ۱۱ دارای ۱۴ طبقه است که هر طبقه ۴ واحدی هست. از مزیت‌های فاز ۱۱ می‌توان به این نکته اشاره کرد که واحد‌های فاز ۱۱ دیوار مشترکی بین 4 واحد نیست و هر واحد مستقل در ۴ گوشه ی راهرو‌ها واقع شده. که این مزیت اجازه انتقال صدا به واحد‌های دیگر را نمی دهد.

از لحاظ اقتصادی این منطقه چون هنوز به مرحله ی تکمیل نرسیده و هر روزه در حال اضافه شدن امکانات در منطقه هست هر روز در حال افزایش قیمت می‌باشد. معمولاً اکثر سرمایه گذاری‌های که در پردیس در حال انجام است در فاز ۱۱ پردیس صورت می‌گیرد . چون چندین سال است که این فاز رو به رشد بوده و همچنان پتانسیل رشد دارد ، سرمایه گذران بیشتر به خرید این فاز علاقه نشان می دهند . البته در دیگر فاز‌ها نیز بسته به سلیقه خریداران ،سرمایه گذاری صورت می‌گیرد.

فرایند خرید و فروش مسکن مهر پردیس

تمامی نقل و انتقالات در شرکت عمران پردیس کارگزاری مسکن مهر انجام  شده و وام واحد‌ها به نام خریدار انتقال داده می شود.

هنگام خرید حتما به شرکت عمران پردیس مراجعه کنید و از اصل بودن قرارداد و اینکه واحدی که شما قصد خرید دارید به چند واسطه فروخته شده است  اطمینان حاصل نمایید.

 

 

خرید مسکن مهر پردیس

Tags: , ,