چرا سرمایه گذاری در پردیس مقرون به صرفه است؟

سرمایه گذاری در پردیس

قرارگرفتن در یکی از جاده‌های شلوغ منتهی به شمال کشور که به دلیل دو شاخه بودن این جاده بسیار پر سفر است . نزدیکترین شهر جدید به شمال شرق تهران یا بهتر بگوییم منطقه یک تهران می‌باشد.
پیش‌بینی جمعیت برای این شهر پس از تکمیل بیش از 82 هزار واحد مسکن مهر پردیس بالغ بر ششصد هزار نفر خواهد بود.  منطقه خوش آب و هوای کوهستانی و آرام که برای زندگی بسیار مناسب است
جذب جمعیت بسیار بالا نسبت به دیگر شهرهای جدید در سالهای اخیر با توجه به تورم شدید در بخش مسکن در شهر تهران، شهر جدید پردیس شاهد هجوم بی سابقه مستاجران و خریداران جهت سکونت در پردیس می‌باشد که این امر باعث شد تورم قیمت مسکن در پردیس بیش از تهران باشد.
قرار گرفتن پردیس برسر راه مسافران شمال باعث شده پردیس موقعیت بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاری در بخش توریسم و گردشگری داشته باشد .جمعیت حال حاضر پردیس و جمعیتی که در آینده نه‌چندان دور به آن اضافه می‌شود نیازمند زیر ساخت‌های بسیار زیادی از جمله تجهیزات و تاسیسات شهری‌، مجتمع‌های تجاری‌، مراکز تفریحی و گردشگری‌، مراکز بهداشتی و درمانی‌، مراکز آموزشی و دانشگاهی می‌باشد که نیاز این جمعیت را برطرف کند.

سرمایه گذاری در پردیس چه بازدهی دارد؟

از آنجا که جمعیت پردیس رو به افزایش است سرمایه‌گذاری‌ها انجام شده بسیار زود بازده بوده و بازار بکر و تشنه پردیس در بخش تجاری و تفریحی و مسکن بسیار پر رونق می‌باشد‌. نیاز به شهربازی، فوت‌کورت‌، سالن‌های مناسب برگزاری کنسرت‌، سینما و مراکزتجاری از دسته سرمایه‌گذاری‌هایی است که بسیار پر سود و رونق خواهد بود.

 

مسئولین پردیس چه کمکی به سرمایه‌گذاران می‌کنند ؟ 

از آنجا که پردیس زمینه‌های زیادی برای سرمایه‌گذاری در بخش‌های گردشگری پردیس ، ساخت و ساز و … دارد مسئولین حمایت زیادی از سرمایه‌گذاران می‌کنند‌. قوانین منعطف‌، تسهیلات پرداخت عوارض و مجوزات‌، رایزنی با سازمان‌ها و نهاد‌ها و وزارت‌خانه‌های مختلف‌، تقسیط و تخفیف‌های متنوع از جمله همکاری‌های مسئولین شهر جدید پردیس می‌باشد .

 

 

 

 

Tags: ,