درباره ما

معرفی املاک آی هوم پردیس

املاک آی هوم پردیساملاک آی هوم پردیس

با سابقه طولانی و چندین ساله در زمینه املاک و مستغلات در پردیس با داشتن اجازه کار قانونی در بخش  خرید ، فروش ، کرایه و مشاوره های فنی دراین بخش دارای تجربه و فعالیت می باشد.شرکت ما برای ارئه خدمات با کیفیت به شما، از یک گروه حرفه ای با کادری مجرب و با تجربه تشکیل شده است ،کارشناسان ما با شناخت خود از بازار ملک، به استراتژی هایی دست یافته اند که در هر مرحله، از آغاز برنامه تا پایان پروسه کاری قدم به قدم در کنارتان خواهند بود .تجربه و تنوع منحصر بفرد ما در بازار املاک پردیس منجربه متفاوت بودن ما می باشد، حال این موقعیت منحصر بفرد موجب شده است تا شرکت ما با تعدادی از شرکت های ساختمانی در پردیس به توافق رسیده و  قرارداد بسته است و آماده ارائه بهترین خدمات در اسرع وقت به شما می باشد. ما از مدیریت ملک، با خیالی آسوده، از آغاز تا پایان سرمایه گذاری با صرف کمترین زمان ممکن مطمئن هستیم .

فروش تضمینی دوباره ملک و تامین اسناد ملکی، تمامی نیاز ها و کار های مربوط به املاک را با در دست داشتن منابع و کارشناسان موجود آماده خدمت رسانی می باشیم . تخصص ما، بهرمندی از فرصت های سرمایه گذاری، دوری از دام مشکلات حقوقی و قانونی و صرفه جویی در هزینه ها می باشد .

کارکنان حقوقی و فنی ما همیشه از مرحله اول (انتخاب ملک و خرید) تا مرحله ی پس از فروش  با شما

می باشند.

خواهشمندایم اجازه دهید تا ما به خانواده شما بپیوندیم، تا بیشتر از تجربیات حرفه ای و مدیریت کارآمد شما برخوردار شویم. موفقیت شما موفقیت ماست !

 

چشم انداز

مجموعه ihomepardis می کوشد تا با یاری خداوند با گسترش دامنه فعالیت خود با نگاه هوشمندانه به بازار املاک و مستغلات و بازار کسب و کار در 10 سال آینده پا را فراتر از شهر پردیس گذاشته و به فعالیت در سطح کشور دست یابد.

شرکت  تمام تلاش خود را به کار می بندد تا با تکیه بر منابع جامع پایگاه داده املاک شهر پردیس و همچنین منابع ارزشمندی همچون مشتری مداری ، رعایت قوانین، کارکنان خلاق، صداقت و انظباط کاری ، فناوری های نوین و دانش علمی و فنی به روز، پاسخگوی تمامی نیاز ها بوده و خدمات با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه دهیم .بی شک کارآمدترین سند چشم انداز هر شرکت عملکرد به صورت علمی و عملی توأم با یکدیگر است.

 

ماموریت

هدف ما برترین مشاوره فنی و ارائه اطلاعات جامع و کاربردی  به مشتریان جهت امور خرید، فروش ،اجاره و سرمایه گذاری می باشد. اطلاعاتی که سال ها برای به دست آوردنشان تلاش کرده ایم . سعی می کنیم از تمام توان مشاورین خود در این مجموعه استفاده کنیم و تکنیک ها و روش های برتر فروش ملک و مستغلات در جهان را بررسی کرده تا مخاطبان عزیز مان بدون دغدغه و نگرانی از جا ماندگی و عقب ماندگی از بازار جهانی در عرصه فروش ملک بدرخشند.

باشد که این گونه شایسته ی اطمینان شما باشیم.

 

اهداف

کسب و کار- ارائه خدمات مشاوره در شهر پردیس در 5 سال اول.

ارائه خدمات مشاوره در سایر شهرهای کشور در 5 سال دوم.

ارائه خدمات مشاوره در سطح کل کشور در 5 سال سوم.

پرسنلی- تأمین نیروی انسانی دفاتر مرکزی مستقر در شهر پردیس در سال اول .

تأمین تیم فنی پشتیبانی نرم افزار در سال اول.

تأمین تیم پشتیبانی مشتریان (مرکز تماس) در سال اول.

اهداف تحقیق و توسعه  _ بررسی امکان بهره گیری از ویژگی ها و قابلیت های شبکه های اجتماعی

در کسب و کار شرکت طی دو سال اول

 

منشور اخلاقی

تمام اعضای خانواده گروه مشاورینihomepardis هم پیمان می شوند تا ارزش ها و تعهدات ذیل را سرلوحه اخلاق حرفه ای خویش قراردهند.

  • رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای
  • رعایت حقوق مشتریان
  • صداقت و شفافیت
  • کوشش در راستای ارتقا مستمر دانش و تخصص
  • پایبندی به سرمایه انسانی
  • تقویت روحیه انتقاد پذیری
  • رعایت اصل رازداری و امانت
  • ارجعیت منافع مشتریان بر منافع شخصی
  • اطلاع رسانی دقیق ف جامع و شفاف در تعامل با مشتریان
  • به کار گیری نهایت ادب و نزاکت ، دقت ، سرعت ، عدالت و انصاف در انجام وظایف